جدیدترین خودروهای چینی در راه ایران + عکس


جدیدترین خودروهای چینی در راه ایران + عکس

 جدیدترین خودروهای چيني در راه ايران + عکس

 

به گزارش ایسنا، شرکت خودروسازی راین – از شرکت‌های تابع گروه کرمان خودرو – که به پایان قراردادش با شرکت کره‌ای هیوندای در زمینه تولید خودروهای آوانته و ورنا نزدیک می‌شود، قصد دارد همکاری جدیدی را در زمینه تولید خودرو با شرکت خودروسازی گریت وال‌ موتور چین آغاز کند.
 

براساس آخرین اخبار منتشره شده قرار است دو مدل خودرو سواری شرکت چینی تا پایان سال جاری یا اوایل سال آینده وارد بازار ایران شود. Voleex C10 خودرو شهری و کوچک گریت وال موتور یکی از دو خودرویی است که قرار است روانه بازار ایران شود. این خودرو هم‌اکنون در کارخانه شرکت چینی در بلغارستان نیز تولید می‌شود. مدل دیگر همین خودرو یعنی C30 هم قرار است به زودی وارد بازار ایران شود.

شرکت گریت ‌وال موتور در سال ۱۹۷۶ تاسیس شد و در سال قبل بزرگترین سازنده خودروهای دودیفرانسیلی در چین لقب گرفت. ظرفیت تولید این شرکت سالانه حدود ۵۰۰ هزار دستگاه بوده، اما فروش این شرکت در سال قبل کمتر از ۴۰۰ هزار دستگاه بود. گریت‌ وال همچنین کمتر از ۵۰ هزار دستگاه خودرو در سال صادر می‌کند. خودرو دودیفرانسیلی هاوال سری H این شرکت دومین خودروی دودیفرانسیلی پر فروش در بازار چین طی سال قبل بود.
این شرکت همچنین در سال جاری فروش خودروهای برقی ساخت خود را در بازار چین در دستور کار خود قرار داده است. گریت وال در نمایشگاه خودروی گوآنگژو ۲۰۱۰ یک مدل خودروی دودیفرانسیلی تمام برقی خود را در معرض دید عموم قرار داد. گریت ‌وال در بازارهایی مانند آفریقا، ‌استرالیا، ‌اروپا، خاورمیانه، ‌روسیه، آمریکای جنوبی و جنوب آسیا خودروهایش را فروخته است. تا سال ۲۰۰۶ این شرکت محصولاتش را به ۶۰ کشور دنیا صادر کرد.
 

شرکت خودروسازی راین در سال جاری تولید هیوندای ورنا را متوقف کرده و تولید هیوندای آوانته نیز با کاهش نزدیک به ۴۰ درصدی به هزار و ۲۸۰ دستگاه رسیده است. از سوی دیگر اخیرا معاون سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) اعلام کرد که گروه بهمن نیز در حال مذاکره با یک شرکت چینی برای تولید مشارکتی خودرو است. معاون ایدرو بدون نام بردن از نام این شرکت اعلام کرد که این شرکت از بین ۱۰ شرکت بزرگ خودروسازی چین انتخاب شده است.

 جدیدترین خودروهای چيني در راه ايران + عکس

 

 جدیدترین خودروهای چيني در راه ايران + عکس

 

 جدیدترین خودروهای چيني در راه ايران + عکس

 

 جدیدترین خودروهای چيني در راه ايران + عکس

Tag :

آبان ۲۸م, ۱۳۹۰ | بازدید: